تبلیغات
انجمن علمی «علم اطلاعات و دانش شناسی» دانشگاه رازی کرمانشاه - آزمون استخدام فارغ التحصیلان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در ISC برگزار شد
انجمن علمی «علم اطلاعات و دانش شناسی» دانشگاه رازی کرمانشاه
آزمون استخدام  فارغ التحصیلان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در ISC در تاریخ یکم اسفندماه 1391 و با حضور تعداد 40 نفر از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برزار شد.

این آزمون  در تاریخ یکم اسفندماه 1391 و با حضور تعداد 40 نفر از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته علم اطلاعات و دانش

 شناسی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار گردید. این آزمون در حوزه علم سنجی و تحلیل استنادی انجام و شرکت کنندگان به سئوالاتی در این خصوص پاسخ گفتند.

 

در جلسه این آزمون آقایان دکتر علیزاده معاون اداری مالی و دکتر گزنی معاون پژوهشی ISC حضور داشته و اعلام نمودند که در صورت رضایتمندی از سطح علمی شرکت کنندگان و نتیجه آزمون، تعدادی از شرکت کنندگان در این پایگاه استخدام خواهند شد.

 

به گفته دکتر علیزاده، نتایج این آزمون کم تر از یک هفته و در اسرع وقت از پایگاه خبری لیزنا و گروه بحث علم اطلاعات و دانش شناسی به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

 

دکتر علیزاده در پایان اظهار نمود: مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری(RICeST) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در فراخوان بهمن 1391 نیز به استخدام اعضای هیات علمی در رشته علم اطلاعات و دانش شناسی اقدام خواهد کرد. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به سایت هیات مرکزی جذب مراجعه فرمایند.

 

گفتنی است پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) سومین نظام استنادی بین المللی جهان، بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تولید نظام استنادی ایران و اسلام و بومی سازی دانش ملی  و اسلامی و خارج کردن انحصار دانش از سلطه کشورهای اروپایی و آمریکا، فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد.

مهمترین اهداف این سازمان ثبت ونمایه سازی مقالات علمی دانشمندان جهان اسلام، رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی کشورهای اسلامی، چاپ مجلات معتبر علمی پژوهشی و علمی ترویجی  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و برگزاری سمینار های بین المللی می باشد.

این سازمان با تولید مجموعه ای از پایگاه های استنادی، خدمات ارزنده ای را برای جامعه علمی ایران به ارمغان آورده است. رصد علم ایران و کشورهای اسلامی از طریق تحلیل استنادی و مشخص نمودن برترین های علم و پژوهش، مهمترین فعالیت ISC می باشد.

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با بکار گیری و استخدام جمع کثیری از فارغ التحصیلان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی، موقعیت مناسبی برای رشد این رشته در سطح ملی و بین المللی بوجود آورده است. این سازمان بطور سالانه تعدادی از فارغ التحصیلان این رشته را بکار می گیرد. اخیرا نیز این سازمان آزمونی را برای جذب جمعی از فارغ التحصیلان این رشته برگزار نمود.ارسال توسط فریبرز تقی پور
موضوعات
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
نویسندگان
آمار سایت